Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Adidas Fair Play toaletní voda 100ml

Adidas Fair Play toaletní voda 100ml

Cena produktu Adidas Fair Play toaletní voda 100ml není známa.

 

Popis produktu Adidas Fair Play toaletní voda 100ml: Hlava svěží ovoce, mořský vánek Srdce levandule, fialka, kardamom Základ týkové dřevo, pačuli, ambra Jdete na atletický trénink? Na hokej? Na tenisový kurt? Adidas Fair Play vám dodá celých 24 hod...  Více informací


Adidas Fair Play toaletní voda 100ml - popis

Hlava svěží ovoce, mořský vánek Srdce levandule, fialka, kardamom Základ týkové dřevo, pačuli, ambra Jdete na atletický trénink? Na hokej? Na tenisový kurt? Adidas Fair Play vám dodá celých 24 hodin čerstvou sílu a vzrušující vůni. Adidas Fair Play povzbuzuje ducha a inspiruje hru. Adidas věří ve fair play, sportovní chování a touhu zvítězit. Elegance, kreativita a bojující duch se spojily dohromady pro dosažení úspěchu. Adidas Fair Play podporuje touhu být nejlepší a připomíná, že nic není nemožné. Mužná a nadčasová je Adidas Fair Play, která nabízí nekonečnou svěžest a energickou mužnost.

Výrobce Adidas
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda
Objem 100 ml

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Adidas Fair Play toaletní voda 100ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Parfémy unisex, Vody po holení, Pánské deodoranty.