Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Avon Luck for Him toaletní voda 75 ml

Avon Luck for Him toaletní voda 75 ml

Cena produktu Avon Luck for Him toaletní voda 75 ml není známa.

 

Popis produktu Avon Luck for Him toaletní voda 75 ml: p>Avon Luck for Him je toaletní voda pro muže, která se stane nedílnou součástí vašeho života. Pikantní pokušení, jež si zamilují především ženy ve vaší přítomnosti. Měkké a hřejivé tóny, s nimiž ...  Více informací


Avon Luck for Him toaletní voda 75 ml - popis

p>Avon Luck for Him je toaletní voda pro muže, která se stane nedílnou součástí vašeho života. Pikantní pokušení, jež si zamilují především ženy ve vaší přítomnosti. Měkké a hřejivé tóny, s nimiž se můžete vydat vstříc nezávaznému a divokému vzrušení. Omamné aroma dodávající potřebný sexappeal.

Toaletní voda pro muže Avon Luck for Him je klíčem k inspiraci a ke štěstí. Vítězná kompozice, z níž čpí hlavně dřevité a citrusové ingredience. Nasládlá esence, ve které zaznamenáte prvky mandarinky nebo růžového pepře. Je nejvyšší čas, dát zelenou svým pocitům a životním potřebám.

Flakónek toaletní vody pro muže má jednoznačně styl. Celkový koncept vůně osloví především mladé a moderní jedince, jež pravidelně vyráží do víru velkoměsta. Staňte se jedním z nich a poddejte se elegantnímu vyjádření sebe sama. Užívejte si každou chvíli s vonnou kompozicí na těle.

Výrobce Avon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Avon Luck for Him toaletní voda 75 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Dárkové sady, Parfémy unisex.