Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Bentley Infinite Rush toaletní voda 60 ml

Bentley Infinite Rush toaletní voda 60 ml

Cena produktu Bentley Infinite Rush toaletní voda 60 ml není známa.

 

Popis produktu Bentley Infinite Rush toaletní voda 60 ml: Pánská toaletní voda Bentley Infinite Rush byla navržena pro muže, kteří chtějí posouvat své hranice. Dřevitě-kořenitá vůně je osvěží přívalem adrenalinu a vnese do jejich života špetku rizika. Be...  Více informací


Bentley Infinite Rush toaletní voda 60 ml - popis

Pánská toaletní voda Bentley Infinite Rush byla navržena pro muže, kteří chtějí posouvat své hranice. Dřevitě-kořenitá vůně je osvěží přívalem adrenalinu a vnese do jejich života špetku rizika. Bentley Infinite Rush představuje neobyčejný doplněk pro charismatické muže s kultivovaným chováním. Poukazuje na jejich eleganci a dobrodružnou povahu a zahrnuje je luxusem. Flakon vůně je vyroben z kvalitního těžkého skla, připomínajícího broušený krystal. Zdobí ho nezaměnitelné logo značky, které tvoří písmeno „B“ s křídly. Toaletní voda Infinite Rush exploduje ve svrchní tóny z růžového pepře a prolíná se se šťavnatými mandarinkami. Aromatický dotek rozmarýnu evokuje čistou mužnost a nadopuje vás novou energií. Srdce tepe nespoutanou silou svěžího elemi, citronu, fenyklu, papriky a kadidla. Vonné tóny obklopuje elegantní vetiver a cedr. Do roušky tajemství halí toaletní vodu vzácné jantarové dřevo, čerstvý mech a svůdné pižmo.

Výrobce Bentley

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bentley Infinite Rush toaletní voda 60 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Parfémy unisex, Dárkové sady.