Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Boucheron Quatre Intense toaletní voda 100 ml

Boucheron Quatre Intense toaletní voda 100 ml

Cena produktu Boucheron Quatre Intense toaletní voda 100 ml není známa.

 

Popis produktu Boucheron Quatre Intense toaletní voda 100 ml: Toaletní voda pro muže Boucheron Quatre Intense je vůně plná intenzity jako stvořená pro současného muže. Její vůně v sobě skrývá příběh dvou zamilovaných lidí, kteří se jedné magické noci potkají...  Více informací


Boucheron Quatre Intense toaletní voda 100 ml - popis

Toaletní voda pro muže Boucheron Quatre Intense je vůně plná intenzity jako stvořená pro současného muže. Její vůně v sobě skrývá příběh dvou zamilovaných lidí, kteří se jedné magické noci potkají v Paříži a za soumraku se jejich prsteny Quatre zablesknou v ubývajících paprscích slunce. V této dokonalé vůni najdete elegantní příchuť dřeva, kůže a koření. Tóny kůže vyjadřují smyslnost, nespoutanost a modernu.  Je úžasně aromatická. Toaletní voda je skryta ve flakonku z těžkého sklad, který chrání svůj drahocenný poklad. Uzávěr připomíná vzácný prsten Quatre. Pořiďte si dokonalou vůni, která je jako stvořená pro každého, kdo chce být milován a miluje.

Výrobce Boucheron

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Boucheron Quatre Intense toaletní voda 100 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Parfémy unisex, Dárkové sady.