Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Cartier Pasha de Edition Noire Sport toaletní voda 150 ml

Cartier Pasha de Edition Noire Sport toaletní voda 150 ml

Cena produktu Cartier Pasha de Edition Noire Sport toaletní ... není známa.

 

Popis produktu Cartier Pasha de Edition Noire Sport toaletní voda 150 ml: Sportovní pánská vůně Cartier Pasha de Cartier Edition Noire Sport vás dokonale osvěží a dodá skvělý pocit během dne. Vůně evokuje dynamickou atmosféru vodních sportů. Zažijte neobyčejný příval sv...  Více informací


Cartier Pasha de Edition Noire Sport toaletní voda 150 ml - popis

Sportovní pánská vůně Cartier Pasha de Cartier Edition Noire Sport vás dokonale osvěží a dodá skvělý pocit během dne. Vůně evokuje dynamickou atmosféru vodních sportů. Zažijte neobyčejný příval svěžesti a vzrušení! Propracovaná aromatická kompozice vůně Cartier Pasha de Cartier Edition Noire Sport se otevírá průzračnými citrusovými akordy a energickými vodními tóny. Dynamika mořského příboje je vyvážená exotickými dřevinami, jantarem a cedrem. Flakon vůně je inspirovaný ikonickým psacím perem Pasha. Zabarvení flakonu se znázorněným přechodem z černé do červené je symbolem rychlosti, dynamiky a vášně ke sportování. Obklopte se oslnivě svěží aurou pánské vůně Cartier Pasha de Cartier Edition Noire Sport, která vám dodá sebejistý pocit a povzbudí všechny vaše smysly. Vůně má perfektní výdrž a je vhodná zejména pro jarní a letní měsíce.

Výrobce Cartier

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cartier Pasha de Edition Noire Sport toaletní voda 150 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Parfémy unisex, Dárkové sady.