Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Dolce Gabbana 1 Le Bateleur EDT 100ml Tester

Dolce Gabbana 1 Le Bateleur EDT 100ml Tester

Cena produktu Dolce Gabbana 1 Le Bateleur EDT 100ml Tester není známa.

 

Popis produktu Dolce Gabbana 1 Le Bateleur EDT 100ml Tester: Dolce Gabbana 1 Le Bateleur EDT 100ml TESTER vychází z kolekce D & G Anthology, která původně představovala 6 parfémů podle 6 tarotových karet. Tuto kolekci D & G v roce 2009 rozšířila o dva nové ...  Více informací


Dolce Gabbana 1 Le Bateleur EDT 100ml Tester - popis

Dolce Gabbana 1 Le Bateleur EDT 100ml TESTER vychází z kolekce D & G Anthology, která původně představovala 6 parfémů podle 6 tarotových karet. Tuto kolekci D & G v roce 2009 rozšířila o dva nové unisex parfémy D&G 14 La Tempérance a D&G 21 Le Fou, které také najdete na www.parfemy-sp.cz.
Dolce Gabbana 1 Le Bateleur je svěží toaletní voda pro muže v jehož duchu dřímá kouzelník, který chce okouzlit svou vyvolenou. S vůní Dolce Gabbana 1 Le Bateleur budete provokativní, hravý, ale především bouřlivě vášnivý a vždy dostanete to, pro co se rozhodnete. Vůně je směrována hlavně na může k jehož základním rysům patří rozhodnost, rezolutní přímost a jistý druh dominantnosti.
Dolce Gabbana 1 Le Bateleur je díky svým vodním nótám, vetiveru a virginskému cedru perfektním ztělesněním středomořského svůdce. Právě proto tuto vůni reprezentuje známý model Tyson Ballou.
Vůně byla uvedena na trh v září roku 2009.

* Hlava: vodní nóty
* Srdce: vetiver
* Základ: virginský cedr

Výrobce Dolce & Gabbana
Druh
Informace o parametru Druh
Tester
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda
Objem 100 ml

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dolce Gabbana 1 Le Bateleur EDT 100ml Tester užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Dárkové sady, Parfémy unisex.