Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Gianfranco Ferre Acqua Azzurra EDT 100ml Tester

Gianfranco Ferre Acqua Azzurra EDT 100ml Tester

Cena produktu Gianfranco Ferre Acqua Azzurra EDT 100ml Tester není známa.

 

Popis produktu Gianfranco Ferre Acqua Azzurra EDT 100ml Tester: Pánská toaletní voda Gianfranco Ferre Acqua Azzurra EDT 100ml TESTER  je kontrastním parfémem ledu a slunce. Inspirací pro Gianfranco Ferre Acqua Azzurra se stala jeskyně Grotta Azzura na ostrově ...  Více informací


Gianfranco Ferre Acqua Azzurra EDT 100ml Tester - popis

Pánská toaletní voda Gianfranco Ferre Acqua Azzurra EDT 100ml TESTER  je kontrastním parfémem ledu a slunce.
Inspirací pro Gianfranco Ferre Acqua Azzurra se stala jeskyně Grotta Azzura na ostrově Capri. Vůně Acqua Azzurra evokuje chladný mořský příliv, který naráží na rozpálené skály.
Flakon vytvořený čistými liniemi odpovídá filozofii značky Ferre, jejíž pánská móda se vyznačuje nadčasovým stylem s moderními prvky, ale bez zbytečných ozdob a kudrlinek. Bez zajímavosti není ani barevné ladění, které má v sobě snad všechny odstíny Středozemního moře – od temně modré hlubiny v logu až po čistou azurovou a stříbřitě metalickou, která dominuje krabičce.

* Hlava: bergamot, rozmarýna, květy pomerančovníku
* Srdce: guajakové dřevo, pačuli
* Základ: aromatická vodní

Výrobce Gianfranco Ferre
Druh
Informace o parametru Druh
Tester
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda
Objem 100 ml

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gianfranco Ferre Acqua Azzurra EDT 100ml Tester užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Parfémy unisex, Dárkové sady.