Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Givenchy Very Irresistible EdT 100ml M

Givenchy Very Irresistible EdT 100ml M

Cena produktu Givenchy Very Irresistible EdT 100ml M není známa.

 

Popis produktu Givenchy Very Irresistible EdT 100ml M: Popis parfému Givenchy Very Irresistible Fresh AttitudeFresh Atitude muž je odvážný, optimistický a má chuť do života. Vyzařuje mužnost, má veselého, spontánního a svobodného ducha, který se neboj...  Více informací


Givenchy Very Irresistible EdT 100ml M - popis

Popis parfému Givenchy Very Irresistible Fresh AttitudeFresh Atitude muž je odvážný, optimistický a má chuť do života. Vyzařuje mužnost, má veselého, spontánního a svobodného ducha, který se nebojí riskovat. Zároveň je ovšem velmi pozorný a citlivý, přirozeně elegantní a naprosto neodolatelný. Vše je o svobodě milovat a být věrný sobě samému. Kouzlo jednoho ukradeného momentu zachycuje celkovou spontánnost vůně muže Irresistible Fresh Atitude; neodolatelně okouzlující úsměv, intenzivně zářící pohled, milující život. Sama vůně je dřevitá, aromatická a svěží.

Výrobce Givenchy
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda
Objem 100 ml

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Givenchy Very Irresistible EdT 100ml M užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Parfémy unisex, Dárkové sady.