Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Hermes Terre D´Hermes - parfémová voda 5 ml + vlasový a tělový sprchový gel 40

Hermes Terre D´Hermes - parfémová voda 5 ml + vlasový a tělový sprchový gel 40

Cena produktu Hermes Terre D´Hermes - parfémová voda 5 ml + ... není známa.

 

Popis produktu Hermes Terre D´Hermes - parfémová voda 5 ml + vlasový a tělový sprchový gel 40: Popis Hermes Terre D´Hermes -​ parfémová voda 5 ml +​ vlasový a tělový sprchový gel 40 ml -​ 5 ml: Je to vůně, která spojuje nebe a zemi, příběh alchymie, cesta napříč přírodními živly: země, ne...  Více informací


Hermes Terre D´Hermes - parfémová voda 5 ml + vlasový a tělový sprchový gel 40 - popis

Popis Hermes Terre D´Hermes -​ parfémová voda 5 ml +​ vlasový a tělový sprchový gel 40 ml -​ 5 ml:

Je to vůně, která spojuje nebe a zemi, příběh alchymie, cesta napříč přírodními živly: země, nebe a voda. Nahořklá jiskřivá vůně grepu a příjemně nakyslá vůně pomeranče. Minerální matná vůně křesacího kamene a křemene. Ostré živé tóny černého a červeného pepře. Rostlinné elegantní vůně listů gerania a pačuli. Jemné energické tóny cedru ukrývající v sobě smyslnou vůni teplé pokožky. Hutné vláčné zemité tóny vetiveru. Mírná laskající vůně pryskyřice benzoin. Podstata Hermes Terre D Hermes Parfum spočívá v jeho paradoxech. Bezprostřední i vybroušený, pravý i rafinovaný: od prvních pocitů k uvolněným vjemům, od prvního doteku hmoty k oduševnělosti esencí a významů, od tělesnosti doteku k elegantní nadnesenosti nevtíravého úsměvu.

Parametry* kategorie: Parfémy > Pánské
* výrobce: Hermes
* typ parfému: Dárkový mini-set
* objem: 5 ml
* určení parfému: Pro muže
*

Výrobce Hermes

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hermes Terre D´Hermes - parfémová voda 5 ml + vlasový a tělový sprchový gel 40 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Parfémy unisex, Vody po holení, Pánské deodoranty.