Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Hugo Boss Hugo Element Voda po holení 60ml

Hugo Boss Hugo Element Voda po holení 60ml

Cena produktu Hugo Boss Hugo Element Voda po holení 60ml není známa.

 

Popis produktu Hugo Boss Hugo Element Voda po holení 60ml: Hlava vodní tóny, syntetický materiál kalon Srdce koriandr, zázvor Základ cedrové dřevo Svěží moderní pánská vůně Hugo Element je určena muži, který nedokáže žít bez pulzujících rytmů města, navrž...  Více informací


Hugo Boss Hugo Element Voda po holení 60ml - popis

Hlava vodní tóny, syntetický materiál kalon Srdce koriandr, zázvor Základ cedrové dřevo Svěží moderní pánská vůně Hugo Element je určena muži, který nedokáže žít bez pulzujících rytmů města, navržena tak, aby svému nositeli dodala tvůrčí energii. Zpomal. Zbav se každodenního stresu. Ponoř se do tvůrčí energie města. Buď ve svém živlu. Dynamická a energická Hugo Element představuje kreativní a inspirující městskou energii. Tento koktejl ingrediencí je namíchán pro člověka, který žije ve městě a pro město. Hugo Element je vůně pro muže, který vidí město jako svou oázu, jako své městské hřiště.

Výrobce Hugo Boss
Typ
Informace o parametru Typ
Kolínská voda
Objem 60 ml

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hugo Boss Hugo Element Voda po holení 60ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Parfémy unisex, Vody po holení, Pánské deodoranty.