Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Hugo Boss Just Different EDT 150ml Tester

Hugo Boss Just Different EDT 150ml Tester

Cena produktu Hugo Boss Just Different EDT 150ml Tester není známa.

 

Popis produktu Hugo Boss Just Different EDT 150ml Tester: Hugo Boss Just Different EDT 150ml TESTER je vůně jejíž tváří je uznávaný muzikant, hudební režisér a filmový herec Jared Leto, který dokonale ztělesňuje tvůrčího a experimentálního ducha. Je přím...  Více informací


Hugo Boss Just Different EDT 150ml Tester - popis

Hugo Boss Just Different EDT 150ml TESTER je vůně jejíž tváří je uznávaný muzikant, hudební režisér a filmový herec Jared Leto, který dokonale ztělesňuje tvůrčího a experimentálního ducha. Je přímo prototyp zvídavého „labužníka života“, jenž se neustále pídí po originálních nápadech a zkušenostech z nejrozmanitějších zdrojů.
Hugo Boss Just Different vystihuje muže, který se nechává inspirovat vším kolem sebe a nebojí se měnit zdánlivě pevně dané perspektivy. Jeho cesta je neobvyklou trasou, na první pohled nahodilou, ale mající svou vnitřní logiku a cíl. Na každém kroku vyznává rychlost, dynamiku a spontánní energii – vidí a prožívá nečekané a své smysly využívá jako klíč k tvůrčímu obohacení.
Hugo Boss Just Different  je „uschována“ do neprůhledné, matně černé látky potvrzující její záhadný a přitom mužně smyslný status. Stříbrný šroubovací uzávěr a jasně červené logo zářící uprostřed flakonu pak jen potvrzují nekonformní vzhled, díky němuž Hugo Just Different nemůžete přehlédnout.
Vůně byla na trh uvedena v roce 2011.

* Hlava: máta, jablko Granny Smith
* Srdce: frézie, bazalka
* Základ: kašmír, jedle

Výrobce Hugo Boss
Druh
Informace o parametru Druh
Tester
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda
Objem 150 ml

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hugo Boss Just Different EDT 150ml Tester užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Dárkové sady, Parfémy unisex.