Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge EDT 100ml Tester

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge EDT 100ml Tester

Cena produktu Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge EDT 100ml... není známa.

 

Popis produktu Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge EDT 100ml Tester: Po bílé, modré a zelené variantě se nyní objevuje Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 v další ikonické barvě – v Rouge čili červené, která doslova srší energií a vitalitou. Lacoste Eau De Lacoste L.12....  Více informací


Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge EDT 100ml Tester - popis

Po bílé, modré a zelené variantě se nyní objevuje Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 v další ikonické barvě – v Rouge čili červené, která doslova srší energií a vitalitou. Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge EDT 100ml TESTER doplňující předchozí kolekci a symbolicky vyjadřuje proměnu polo trička LACOSTE L.12.12 ve svěží a jemně pikantní vůni, která ideálně rozšiřuje stávající edici  Lacoste Eau De Lacoste L.12.12: Blanc, Bleu a Vert.
Jasně červená není jen jednou z nejoblíbenějších klasických barev slavného polo trička L.12.12, ale zároveň jde o odstín plný emocí a vášně. Symbolizuje především život, ale také důvěryhodnost a odvahu. V barevném spektru pak jde o barvu energie a dynamiky, jakou vyzařuje i toaletní voda  Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge jenž je plná vitality a energie.
 

* Hlava: mandarinkový sorbet, mango, ledový čaj
* Srdce: guatemalský kardamon, zázvor, černý pepř z Madagaskaru
* Základ: myrtha, Akácie, benzoin

Výrobce Lacoste
Druh
Informace o parametru Druh
Tester
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda
Objem 100 ml

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge EDT 100ml Tester užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Dárkové sady, Parfémy unisex.