Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Lacoste Essential EdT 40ml M

Lacoste Essential EdT 40ml M

Cena produktu Lacoste Essential EdT 40ml M není známa.

 

Popis produktu Lacoste Essential EdT 40ml M: Lacoste Essential EdT 40ml Řekneme-li "Lacoste", automaticky tím myslíme svobodu a radost. Právě tyto pocity v nás má evokovat i nová Lacoste Essential, z níž zaznívá apel: "Udělejte si čas sami n...  Více informací


Lacoste Essential EdT 40ml M - popis

Lacoste Essential EdT 40ml Řekneme-li "Lacoste", automaticky tím myslíme svobodu a radost. Právě tyto pocity v nás má evokovat i nová Lacoste Essential, z níž zaznívá apel: "Udělejte si čas sami na sebe a na to, co vás skutečně baví!" Má stejnou příchuť jako víkendy plné zábavy a setkání s lidmi, které vždy rádi vidíme. Ale je i mnohem víc, protože svoboda je specifický stav mysli: jde o osvícený názor na práci, vztahy a vlastně na celý život. Nová vůně Lacoste Essential evokuje ducha značky vtěleného do flakónu – sofistikovaná a zářivá, svěží a uklidňující, klasická i moderní zároveň. Její poselství se dá charakterizovat jako "svěžest bez hranic". Jde o jednoduchou myšlenku, ale – jak tomu bývá u všech výrobků LACOSTE – dovedenou k naprosté dokonalosti. Hlavu otevírá gejzír svěžích zelených tónů tomatových lístků - přirozeně zářivých a osvěžujících. Ale sama o sobě by byla tato svěžest příliš fádní, proto se v Lacoste Essential setkává s celým komplexem svěžích tónů založených na citrusech, ovoci a vodních květech. Srdce Lacoste Essential staví - na rozdíl od běžných pánských vůní - na mužně květinovém akordu. Plnost zajišťuje růže zahalená do temného závoje černého pepře, přinášejícího kořenitou pikantnost s jemně nasládlým podtónem. Základu dominují hřejivé tóny santálového dřeva a pačuli - typických ingrediencí Lacoste vůní dodávajících jim na kvalitě a unikátnosti. To vše propojené dohromady je výsledkem nového pojetí mužnosti odpovídající "novému esencialistovi": muži, který si cení svobody, přirozené elegance a nezpochybnitelné kvality. Prestižní francouzská návrhářská firma Qu'On Se Le Dise stavěla na jednoduché myšlence "Lacoste v láhvi". Jejich cílem bylo doslova vpravit do flakónu samu podstatu značky LACOSTE. Vyrytím loga usmívajícího se krokodýla na zadní stranu lahvičky vzniká dojem, že si symbol LACOSTE vybral za své nové "bydliště" vnitřek flakónu a cítí se tam spokojeně. Logo i vůně se dostávají do ideální symbiózy - jedno je integrální součástí druhého a naopak. Není třeba dalších slov a symbolů - na první pohled je nám jasné, s čím tu nyní máme čest. Klasika se setkává s modernou Pro Lacoste Essential se stala inovace součástí celého vývoje nové vůně. Tradiční čistě skleněný flakón upomíná na již dříve používané lahvičky, ale nově jsou využity křivky tam, kde jsme dříve byli zvyklí na rovné linie. Složení: HLAVA - tomatové lístky, citrusy, ovoce, vodní květy. SRDCE - růže, černý pepř. ZÁKLAD - santálové dřevo, pačuli. .

Výrobce Lacoste
Typ
Informace o parametru Typ
Toaletní voda
Objem 40 ml

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lacoste Essential EdT 40ml M užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Parfémy unisex, Vody po holení, Pánské deodoranty.