Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu toaletní voda 30 ml

Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu toaletní voda 30 ml

Cena produktu Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu toale... není známa.

 

Popis produktu Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu toaletní voda 30 ml: Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu je toaletní voda pro muže s hřejivým a zároveň velice čerstvým podtextem. Kompozice vycházející ze samotné přírody, která vás osvěží mořskou vodou a pobaví...  Více informací


Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu toaletní voda 30 ml - popis

Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu je toaletní voda pro muže s hřejivým a zároveň velice čerstvým podtextem. Kompozice vycházející ze samotné přírody, která vás osvěží mořskou vodou a pobaví svojí orientálností. Kalábrijské tajemství, jež z vás udělá přitažlivého a sebevědomého muže. Toaletní voda Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu vychází z naprosté čistoty. Jsou to pikantní dřevité tóny, které si pohrají s vašimi čichovými smysly. Zároveň se vám dostane esence citrusů nebo květin. Hluboké aroma, v jehož nitru spatříte inspiraci a bezkonkurenční prožitek horkého dne. Namodralý flakónek toaletní vody pro muže Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu svým zbarvením naznačuje, co lze od vůně očekávat. Je to hlavně síla vln, jež se budou rozrážet o vaše tělo. Přírodní kouzlo, které vás může doprovázet při jakékoliv společenské události.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu toaletní voda 30 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Vody po holení, Dárkové sady, Parfémy unisex.