Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Pánské parfémy >

Valentino Very Pour Homme toaletní voda Tester 100ml

Valentino Very Pour Homme toaletní voda Tester 100ml

Cena produktu Valentino Very Pour Homme toaletní voda Tester... není známa.

 

Popis produktu Valentino Very Pour Homme toaletní voda Tester 100ml: Hlava bergamot, muškátový ořech, šalvěj Srdce tabákový akord, koriandr, tymián Základ santal, ambra, cedr Pánská vůně Very Pour Homme byla uvedena na trh v roce 1999 a Valentino jí chtěl vyjádřit ...  Více informací


Valentino Very Pour Homme toaletní voda Tester 100ml - popis

Hlava bergamot, muškátový ořech, šalvěj Srdce tabákový akord, koriandr, tymián Základ santal, ambra, cedr Pánská vůně Very Pour Homme byla uvedena na trh v roce 1999 a Valentino jí chtěl vyjádřit něco ze své osobnosti. Výsledkem je orientální vůně Very Pour Homme. Very Pour Homme je kombinace zdánlivých protikladů: žáru i chladu, síly a něhy, nedbalosti i elegance… Takovým je i sám tvůrce, který miluje život a společnost, ale rád se uchyluje i do soukromí, aby získal klid a vnitřní sílu k další náročné práci.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Valentino Very Pour Homme toaletní voda Tester 100ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Parfémy unisex, Vody po holení, Pánské deodoranty.